Wynajem sali

Wynajem sali szkoleniowej OpoleFirma Pro Silesia sp. z o. o. oferuje możliwość wynajęcia profesjonalnej, dobrze wyposażonej, klimatyzowanej sali, do wszelkich rodzajów szkoleń, prezentacji, konferencji czy spotkań rekrutacyjnych.          Oferujemy możliwość wynajęcia nowoczesnej, profesjonalnej, dobrze wyposażonej, klimatyzowanej sali, do wszelkich rodzajów szkoleń, prezentacji, konferencji czy spotkań rekrutacyjnych.

          Sala jest doskonale zlokalizowana w samym centrum miasta, w Opolu przy ul. Ozimskiej 14-16 lok. 314 (budynek „Rzemieślnik”, II piętro), 500 metrów od dworców PKP i PKS, 300 metrów od głównego węzła komunikacji miejskiej. W otoczeniu budynku liczne miejsca parkingowe.

          Budynek posiada 4 wejścia (od ulicy Kołłątaja i Ozimskiej), dwie windy (osobową i towarową),  jest przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne wraz z toaletą dla niepełnosprawnych. Na tyłach budynku znajduje się  rampa rozładunkowa. Cały budynek jest monitorowany i dozorowany.

          Całkowity metraż sali to 55 m2.  Sala spełnia wszelkie wymagania bhp oraz ppoż. Przy sali jest dostępny nowoczesny węzeł sanitarny.

          Sala standardowo wyposażona jest w 12 dwuosobowych ławek wraz z miękkimi krzesłami. Salę można dowolnie konfigurować. Dodatkowo na sali znajduje się biurko wraz z fotelem dla prowadzącego. Przy biurku gniazdko zasilające oraz kabel HDMI do rzutnika.

          Sala wyposażona w rzutnik multimedialny wraz z ekranem, tablicę suchościeralną, 2 tablice flip-chart. Sala posiada stały dostęp do internetu poprzez bezpłatne Wi-Fi.

          Sala jest klimatyzowana.

          Oferujemy dodatkową obsługę w postaci serwisu kawowego, usługi cateringowej każdego szkolenia, z możliwością dostosowania do Państwa indywidualnych potrzeb, aby mogli się Państwo skupić wyłącznie na merytorycznym aspekcie szkolenia lub konferencji.

 

Ilość osób:

  • 24 osoby w ustawieniu „klasowym”
  • 20 osób w ustawieniu „U” lub „T”
  • 30 osób w układzie konferencyjnym

(konfigurację sali wykonujemy w dniu rozpoczęcia wynajmu, w sposób wskazany przez prowadzącego)


Parkingi:
          Naprzeciw budynku (50m) znajduje się parking miejski w strefie płatnego parkowania. Są również w pobliżu 2 parkingi rozliczane przy wyjeździe: parking podziemny przy galerii Solaris (150 m) - wjazd od ulicy Żeromskiego oraz wielopoziomowy parking w Centrum Przesiadkowym, obok dworca PKP (300 m) wjazd od ul. Armii Krajowej.


Rabaty do 50%
przy długotermnowych wynajmach.
Atrakcyjne ceny już od 35 zł/h.


Wszelkich informacji w sprawie wynajmu i organizacji szkolenia:

Pro Silesia sp. z o. o.
Opole ul. Ozimska 14-16, lok. 314
tel. 77 54 17 250
biuro@pro-silesia.pl
lub poprzez formularz


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pro-silesia/ftp/library/Zend/Db/Table/Abstract.php on line 1236