O nas

PRO SILESIA istnieje od 2000 roku.
Organizujemy kursy i szkolenia zarówno dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i dla indywidualnych klientów.

Zawsze elastycznie dopasowujemy zakres i tematykę oferowanych szkoleń do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Zapewniamy przygotowanie pracowników zgodnie z zapotrzebowaniem pracodawców.

Organizujemy szkolenia na specjalne życzenie naszych klientów, w naszej siedzibie lub w siedzibie klienta.
Dysponujemy niezbędnym zapleczem technicznym do organizacji szkoleń zawodowych.

Naszym największym atutem jest kadra doskonałych wykładowców i trenerów, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym oraz pasją.
Nasi trenerzy stale doskonalą swoją wiedzę i umiejętności; na bieżąco reagujemy na zmiany przepisów i techniki tak, by treść naszych szkoleń była stale aktualna.

Posiadamy niezbędne certyfikaty i pozwolenia umożliwiające nam opracowanie i prowadzenie szkoleń w wielu dziedzinach zawodowych. Wśród najważniejszych warto wymienić Certyfikat akredytacji firmy Pro Silesia jako Regionalnego Ośrodka BHP nr RO-10/2009/2011, nadany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy (CIOP - PIB), atest nr 342/2007 spawalni nadany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz zatwierdzony przez Ośrodek Doskonalenia Kadr w Mysłowicach program nauczania kierowców wózków jezdniowych.

Funkcjonujemy także jako agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego.
Szczególne doświadczenie prezentujemy w szkoleniach i doradztwie personalnym osób bezrobotnych.

Cenimy sobie rzetelność i profesjonalizm.
Wśród szkoleń, które organizujemy odnajdą Państwo m.in. wszelkie szkolenia z zakresu BHP, usługi i konsultacje BHP, szkolenia zawodowe, m.in. obsługi wózków jezdniowych, żurawi, spawania metodami MAG i TIG, szkolenia komputerowe, grafika komputerowa, księgowość komputerowa, Certyfikator energetyczny i wiele, wiele innych.
Zaufaj naszemu doświadczeniu! Zapraszamy do współpracy!

Zespół PRO SILESIA