Wynajem sali

Oferta wynajmu sali


Firma Pro Silesia sp. z o. o. oferuje możliwość wynajęcia profesjonalnej, dobrze wyposażonej, klimatyzowanej sali, do wszelkich rodzajów szkoleń, prezentacji i konferencji.


Sala jest doskonale zlokalizowana w samym centrum miasta, w Opolu przy ul. Ozimskiej 14-16 lok. 314 (budynek „Rzemieślnik”, II piętro), 500 metrów od dworców PKP i PKS, 300 metrów od głównego węzła komunikacji miejskiej. W otoczeniu budynku liczne miejsca parkingowe.

Budynek posiada 4 wejścia (od ulicy Kołłątaja i Ozimskiej), dwie windy (osobową i towarową),  jest przystosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne wraz z toaletą dla niepełnosprawnych. Na tyłach budynku znajduje się  rampa rozładunkowa. Cały budynek jest monitorowany i dozorowany.

Całkowity metraż sali to 55 m2.  Sala spełnia wszelkie wymagania bhp oraz ppoż. Przy sali jest dostępny nowoczesny węzeł sanitarny.

Sala wyposażona jest w 12 dwuosobowych ławek wraz z miękkimi krzesłami. Salę można dowolnie konfigurować. Dodatkowo w sali znajduje się biurko z fotelem dla prowadzącego. 

Sala wyposażona w rzutnik multimedialny wraz z ekranem, 2 tablice suchościeralne, flip-chart. Sala posiada stały dostęp do internetu poprzez bezpłatne Wi-Fi.

Sala jest klimatyzowana.

Firma Pro Silesia oferuje dodatkową obsługę w postaci serwisu kawowego, usługi cateringowej każdego szkolenia, z możliwością dostosowania do Państwa indywidualnych potrzeb, aby mogli się Państwo skupić wyłącznie na merytorycznym aspekcie szkolenia lub konferencji.

 

Ilość osób:

24 osoby w ustawieniu „klasowym” plus 4 osoby na dodatkowych krzesłach z opcjonalnymi rozkładanymi blatami,

 20 osób w ustawieniu „U” lub „T”

 (konfigurację sali wykonujemy w dniu rozpoczęcia wynajmu, w sposób wskazany przez prowadzącego)


Rabaty do 50%
przy długotermnowych wynajmach.
Atrakcyjne ceny już od 35 zł/h.


Wszelkich informacji w sprawie wynajmu i organizacji szkolenia:

Pro Silesia sp. z o. o.
Opole ul. Ozimska 14-16, lok. 314
tel. 77 54 17 250
biuro@pro-silesia.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pro-silesia/ftp/library/Zend/Db/Table/Abstract.php on line 1236